Blog

Jak powiększyć penisa? To takie proste! Porada i Opinie

Jak powiększyć penisa? To takie proste! Porada i Opinie
4.6 (92%) 5 votes

Jak udało mi się powiększyć członka? Moja historia

Jak powiększyć penisa? Zawsze miałem kompleksy na tle wielkości mojego penisa. Jest to problem dość wstydliwy i do dziś, jak sobie o tym przypominam, to robią mi się wypieki a twarzy. Na szczęście ten problem już mnie nie dotyczy. Udało mi się w końcu skutecznie poprawić rozmiar mojego „przyjaciela”. Dlaczego o tym pisze? Moim wpisem chciałbym pomóc innym mężczyznom, którzy borykają się z takimi samymi rozterkami, jak ja kiedyś. Chcesz wiedzieć, jak skutecznie powiększyłem penisa?

Jak powiększyć penisa: Od czego się zaczęło?

Historia ta miała swój początek w wieku nastoletnim, kiedy zacząłem interesować się seksem. Widziałem swojego penisa w zwodzie i porównywałem z tymi, które zobaczyłem na filmach. Sami wiecie jakich… Łudziłem się, że przecież jeszcze jestem młody i z pewnością mój członek urośnie. Niestety tak się nie stało, co tylko potwierdziło moje obawy, że nie będę w stanie sprostać oczekiwaniom partnerki. Z tego powodu też rozpadł się mój pierwszy związek. Nie układało nam się w łóżku. Po prostu nie byłem w stanie dać mojej kobiecie tego, na co naprawdę zasługuje.
Mówią, że liczy się „technika”, co niestety nie do końca jest prawdą i o czym sam się przekonałem.

Postanowiłem jednak nie załamywać się i wziąłem sprawy w swoje ręce!

Jak powiększyć penisa? Próbowałem chyba wszystkiego

Zacząłem szukać w internecie porad dotyczących powiększania penisa i trafiłem na poradniki z ćwiczeniami polegającymi na rozgrzewaniu i rozciąganiu członka. Przede wszystkim ćwiczenia te wymagały ode mnie systematyczności i poświęcenia minimum godziny dziennie, z czym było ciężko. Zacisnąłem jednak zęby i wytrwałem miesiąc. Efekty były prawie niezauważalne. Jedyne co zaobserwowałem, to silniejszy wzwód, ale przecież nie o to mi chodziło.

Próbowałem pompek oraz ekspanderów, ale trzymanie takich „urządzeń” w domu nie jest zbyt dyskretne. Zapadłbym się pod ziemię, gdyby okazało się, że któryś z domowników znalazł moją pompkę wodną. Co mogę napisać o tego typu urządzeniach? Są one skuteczne do momentu, gdy się je stosuje. A po odstawieniu penis wraca do pierwotnego rozmiaru.

Byłem zdesperowany

Jak powiększyć penisa? Nastawiłem się psychicznie, że będę musiał udać się do chirurga, ale myśl o pokazywaniu genitaliów lekarzowi i mówienie o moich problemach powodowała, że oblewał mnie zimny pot. Tę opcje traktowałem jako ostateczność. Dowiedziałem się, jak wygląda zabiega i jakie mogą mogą być komplikacje. Zrezygnowałem. Postanowiłem, że nadal będę szukać pomocy w internecie.

Aż trafiłem na tabletki na powiększenie członka Member XXL

Nigdy wcześniej na to nie wpadłem! Zastanawiam się dlaczego? Może podświadomość podpowiadała mi, że tego typu preparaty nie działają? Teraz wiem w jakim byłem błędzie.

Przeczytałem o Member XXL i postanowiłem spróbować, gdyż opinie oraz badania wskazywały, że jest to środek bezpieczny, lecz co najważniejsze – skuteczny! >>>Tutaj strona producenta<<<

Tabletki na powiększenie członkaBez wahania zamówiłem więc od razu 3 opakowania produktu na 3 miesiące kuracji a dostałem 6 opakowań! Dzięki temu mogłem stosować Member XXL przez pół roku! Ważna też była dla mnie dyskrecja, a producent oferował wysyłkę prosto do paczkomatu. Miałem więc pewność, że przesyłkę odbiorę z paczkomatu osobiście. Bałem się, że któryś z domowników mógłby otworzyć przesyłkę, gdyby dostarczył ją listonosz.

Paczka dotarła a ja rozpocząłem stosowanie. Pierwsze efekty zauważyłem po ok. tygodniu. Przede wszystkim wzrosło moje libido, a erekcje były silniejsze i znacznie częstsze. To dobrze, bo po co mi długi penis, którym nie będę w stanie nic zdziałać?

Oczywiście raz w tygodniu robiłem pomiary i po 3 tygodniach stwierdziłem, że w końcu widać pierwsze efekty. Penis stopniowo stawał się coraz większy! Nie wierzyłem własnym oczom a jednak! Produkt z pewnością zawdzięcza swe działanie idealnej kompozycji składników, które współgrając ze sobą usprawniają napływ krwi do penisa podczas erekcji. To z kolei powoduje, że penis staje się bardziej „napompowany” i ulega trwałemu powiększeniu. W moim przypadku zmiany były widoczne nie tylko jeśli chodzi o długość, ale również zwiększył się obwód.

Przejdź na stronę producenta

Jak powiększyć penisa

Tabletki na powiększenie członka: Ostateczne efekty

Po kilku miesiącach stosowania mogę powiedzieć, że w końcu udało mi się powiększyć penisa skutecznie! Kilka lat zajęło mi, by znaleźć idealny sposób, jakim okazał się Member XXL. Co ważne podczas kuracji nie odczułem żadnych efektów ubocznych, ani nawet zaburzeń wzwodu. Wspominałem wcześniej, że Member XXL spowodował u mnie wzrost libido oraz intensywniejsze odczuwanie orgazmów – tego się nie spodziewałem. Efekty mocno mnie zaskoczyły. Półroczna kuracja produktem pozwoliła mi zwiększyć rozmiar z 12 cm do 17 cm. Wiem, że efekty stosowania będą różne i zależą od indywidualnych predyspozycji organizmu. Niektórzy faceci zaobserwowali lepsze efekty, inni mniejsze. Ale najważniejsze, że w końcu na rynku jest skuteczny środek, który pozwala powiększyć penisa naturalnie, bez efektów ubocznych i całkowicie dyskretnie.

Pytacie mnie w wiadomościach, gdzie kupić oryginalny produkt. Otóż ja polecam jedynie oficjalne źródło, jakim strona www.memberxxl.pl. Tylko tam oferowana jest dyskretna wysyłka do paczkomatu oraz promocja, z której ja skorzystałem – dzięki niej otrzymałem 3 opakowania produktu całkowicie gratis. Polecam każdemu facetowi, który cierpi na takie same rozterki jak kiedyś.

Dodam jeszcze tylko, że w końcu przestałem być zamknięty na kobiety i udało mi się znaleźć tę jedyną, z którą układa mi się wspaniale, a nasze życie seksualne jest po prostu nieziemskie!

3 Comments

Comments are closed.