Blog

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

W obecnym świecie wciąż pojawia się owo pytanie i przewija przez liczne artykuły oraz badania medyczne. Wszystko po to, by uzyskać jednoznaczną odpowiedź. Przeprowadzane testy wskazują jednak na zróżnicowane odpowiedzi ankietowanych kobiet, które wskazują na ich potrzeby seksualne. Jak zatem klarują się kobiece oczekiwania względem męskiego penisa?

Wyniki dotychczas przeprowadzanych badań przynosiły różny skutek. Prawda jest bowiem taka, że każda kobieta jest inna, a potrzeby seksualne tak zróżnicowane, że ciężko ustalić pewien określony ramami „rozmiaru” schemat konstrukcji najlepszego członka wszech czasów. Pewien zespół naukowców z Los Angeles postanowił jednak przeprowadzić pewien test, by jak najbardziej obiektywnie określić ówczesne potrzeby w sferze seksualności kobiet oraz przede wszystkim, jak na te potrzeby wpływa rozmiar męskiego członka. Wyposażono więc kobiety w wydrukowane za pomocą drukarki 3D trzy różniące się od siebie penisy. Po skorzystaniu z nich kobietom zostały zadane podstawowe pytania.

Jaki rozmiar penisa satysfakcjonuje kobiety?

Wyniki były dosyć zaskakujące. Według męskiej części populacji rozmiar przyrodzenia jest wprost proporcjonalny do doznań seksualnych ich partnerek. Jak się jednak okazuje, kobiety zdecydowałyby się na okazały członek głównie w czasie przygodnego seksu po imprezie. W przypadku poważnego związku wolałyby, aby ich partner posiadał penisa ze średnim obwodem. Takie stwierdzenie ma więc ogromne znaczenie w przypadku mężczyzn, którzy wciąż uważają swoje przyrodzenie za niezbyt okazałe. Jak się okazuje, zaledwie 15% partnerek nie jest zadowolonych z rozmiarów penisa swoich partnerów. Zdecydowana większość odczuwa satysfakcję z obecnego współżycia.

Jaka długość penisa najlepsza?

czy rozmiar penisa ma znaczenieWiększość pań po przeprowadzonych badaniach wskazuje, iż najlepsze doznania dostarcza im penis o średniej długości 16 cm. Prawdopodobnie powodem takich wyników jest fakt, iż podczas stosunku łechtaczka znajduje się w bliższej okolicy pochwy, a to z kolei przekłada się na większe doznania seksualne oraz osiągany orgazm.

Nie można jednak zapominać o tym, że dłuższy penis może powodować ból u kobiety. Jak by na to nie spojrzeć, kobieca pochwa jest ograniczona. W przypadku zbyt długiego prącia ich posiadacze nie będą mogli w pełni oddać się doznaniom, wciąż kontrolując się podczas współżycia, by nie zranić swojej kobiety.

Długość i grubość męskiego członka – czy to wystarczy?

Kobiety zdecydowanie bardziej cenią sobie tą drugą cechę. Zwiększa ona bowiem doznania podczas całego współżycia i pozwala przeżyć ekscytujące chwile ze swoim partnerem. Czy jednak to wystarczy, by było cudownie?

Pamiętaj, że rozmiar to nie wszystko. Jeżeli nie poświęcisz swojej kobiecie odpowiedniej ilości czasu, nie obdarzysz jej szacunkiem, ani nie zadbasz o jej strefy erogenne, prawdopodobnie nie będzie usatysfakcjonowana. Współżycie jest bardzie skomplikowane i wiąże się z zaspokojeniem potrzeb drugiej osoby, które często są złożone i dotyczą zarówno sfery cielesnej, jak i mentalnej.

Każda kobieta ma odmienne preferencje seksualne. Poznaj je i zatroszcz się o ich spełnienie. Przekonasz się, że częściej znaczą więcej i nie ograniczają się jedynie do Twojego penisa. Jeżeli jednak wspólnie uznanie, że możecie podziałać w kwestii powiększenia członka, skorzystanie z naturalnych suplementów z pewnością da oczekiwane efekty.

Seks to nie tylko współżycie. To także budowa pewnej relacji pomiędzy dwoma istotami. Dopiero pełne zaufanie i szacunek do siebie nawzajem zwiększy pewność siebie i pozwoli doznać najlepszych chwil podczas wspólnie spędzonej nocy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *